Witamy serdecznie na stronach MKM Trans

Zajmujemy się szeroko rozumianym transportem publicznym. Naszą specjalnością jest transport osób niepełnosprawnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz rekomendacjami.
Chcesz się z nami skontaktować? Nie czekaj, dzwoń: (22) 870 08 08

Menu główne

Kilka słów o nas

MKM TRANS od początku swojej działalności stawia sobie za cel bezpieczny i komfortowy przewóz osób, ze szczególnym nastawieniem na osoby niepełnosprawne.
MKM TRANS to:

Dowiedz się o nas więcej >>

Co nas wyróżnia?

Nowoczesna fota samochodów

MKM Trans nowoczesna flota samochodów
Jesteśmy jedną z największych firm przewozowych w Polsce, specjalizujących się w transporcie osób niepełnosprawnych. Na chwilę obecną posiadamy ponad 30 nowoczesnych samochodów, w pełni przystosowanych do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Profesjonalny przewóz osób niepełnosprawnych

Specjalistyczny przewóz osób niepełnosprawnych
Świadczymy usługi "od drzwi do drzwi" tzn. personel zapewnia pomoc w dotarciu z domu do samochodu i z samochodu do miejsca przeznaczenia. Dodatkowo oferujemy własny, specjalistyczny sprzęt przydatny w transporcie, począwszy od standardowych wózków inwalidzkich po schodołazy.

Referencje

Zaufała nam ogromna ilość klientów. Jako jedyni posiadamy umowę na świadczenie usług przewozu osób niepełnosprawnych dotowanych przez Miasto Stołeczne Warszawa.
Nie czekaj, sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami. Nasze biuro udzieli Państwu wszelkich informacji niezbędnych do podjęcia dalszej współpracy. Serdecznie zapraszamy!

Dane adresowe

MKM Trans sp. z o.o.
Al. Stanów Zjednoczonych 53, pok. 510, piętro V
04-028 Warszawa
Telefon / fax: (22) 870 08 08
E-mail: biuro@mkmtrans.com.pl

Menu